Комплекс послуг по ціні однієї

Комплекс послуг по ціні однієї

Як же я втомився розбиратися з усіма цими базами, ноутбуками, програмістами. Я бухгалтер – не менеджер, мені потрібно робити просто свою роботу. Чому не можна просто взяти й зробити так, щоб всі, хто мені потрібен для комфортної роботи, були зібрані в одному місці? Чому не можна зробити так, щоб вони були завжди доступні та робили свою роботу? Навіщо мені всі ці проблеми?

Знайомо? Думаю ще і як. Чи є це проблемою? Звичайно. Так вирішімо її раз і назавжди. Як полегшити собі роботу і заручитися надійною підтримкою?

Знову ж правильним виходом з цієї ситуації може бути централізація всіх інструментів і їх обслуговування в єдиному місці.

Наприклад.

Для комфортної роботи бухгалтера потрібна 1С, фахівець з її налаштування й обслуговування, системний адміністратор і програміст який в разі чого зможе допомогти, і що найважливіше, пояснити все доступною мовою. А що якщо всі ці люди будуть не просто зібрані в одному місці, а й будуть входити в один пакет послуг? Ось і отримуємо один з тих бонусів якими просто не можна не скористатися.

Чому це зручно?

Це комплексна послуга, яка містить роботу всіх перерахованих вище фахівців і постійний доступ.

Сервер працює постійно, мало того, ви завжди можете звернутися в техпідтримку, яка вам усе пояснить, і в випадку чого допоможе.

Це безпечно, адже при використанні сервера ваші дані регулярно копіюються, що покращує їх збереження.

За ту ж суму ви отримуєте гарантію базового налаштування 1С, що включає: первинну настройку, допомога в усуненні програмних проблем, відновлення налаштувань в разі їх занулення, і т.д..

Безперервна робота. На контрасті з робочим комп’ютером сервер майже не може вийти з ладу. Існують різні рівні безпеки, які гарантують безперебійну подачу інтернету, електрики, і т.д.. Навіть якщо електрики не буде кілька діб – сервер буде доступний – ви будете спокійні.

Як це працює? 

При переході на серверні послуги, ви розміщуєте свою 1С на одному з серверів. Тільки тепер окрім постійної підтримки, резервного копіювання і збереження даних, ви ще й отримуєте послуги ряду фахівців. Ось і отримуємо універсальний інструмент, який спрощує ваше життя і позбавляє від купи непотрібних проблем.

А для отримання більш детальної інформації, ви можете зв’язатися безпосередньо з нами. Ми завжди раді вислухати вас і допомагати вам в разі потреби. І найважливіше, не буває не зручною роботи – буває незручна організація, так, що подбайте про те, щоб все було організовано на ура!

Комплекс послуг по ціні однієї
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі