Майбутнє серверних рішень

Майбутнє серверних рішень

Сервера стають дедалі надійнішими, дешевшими та швидшими з року в рік. На сьогодні важко уявити підприємство середніх та великих розмірів, яке б не використовувало якісь послуги дата-центра. Резервне копіювання, хмарні обчислення, зберігання даних – все це послуги які вже здобули довіру та любов тих, хто користувався ними. Але яке майбутнє у такого роду послуг? Чого можна очікувати від серверних послуг у майбутньому? Розберімось.

У 2109 році компанія з назвою Unitrends, провела дослідження з ціллю дізнатися, про репутацію хмарних сервісів за час їх існування. Дане дослідження було сплановано, щоб розвіяти міфи та показати реальну статистику. Під час дослідження було опитано більше ніж 400 компаній, як малого, так і великого розміру. На прикладі статистичного розрізу проводився аналіз. Результати дослідження виявилися такими: 

Приріст даних
З року в рік обсяг інформації якою потрібно оперувати для функціонування бізнесу росте. Статистика показує, що з 2016 року на 13% більше компаній потребують в захисті обсягу інформації від 26 до 100 ТБ (терабайт). В компанії котрі оперують великими об’ємами, а саме від 100 ТБ потребують в захисті  в 56% випадків. Таку тенденцію  легко пояснити. Без використання серверів, резервного копіювання та захисту даних – адміністрування бізнесу стає затратним, тяжким та дуже повільним.

Другий рівень захисту
Як показує статистика, більше ніж 26% компаній, середніх та великих розмірів не використовують сервера. В малому сегменті цифри великі. А це означає, що  більше ніж 26% компаній не захищенні в випадку непередбачуваних ситуацій, випадків. Втрата інформації, проблема з технікою, людська помилка – все це фактори, які можуть зобразитися на роботі підприємства. При відсутності  другого рівня захисту у вигляді сервера, відновлення ПЗ та нормалізація процесів з рефлекторної задачі – перетворюється в проблему, яка витягує ресурси та час.

Безпека
Сервер – це не панацея, і його робота також буває різною. Статистичний розріз показує, що  навіть при використанні сервера, компанії в 62% випадках не тестують процедуру резервного відновлення частіше ніж раз в рік. Все це відбивається на можливості та часу відновлення. Чим частіше провайдер тестує механізми відновлення даних та моделює ситуації перебою живлення та йому подібне, тим швидше і надійніше  буде відновлення у випадку реальної проблеми. Звертайте на це увагу при виборі провайдера.

Прогноз
Експерти впевненні, що число користувачів серверами буде лише зростати. Більш того, темпи росту в найближчому майбутньому зростуть до 20% в рік. Доволі очікувано, якщо враховувати то, як дата-центри покращують надійність роботи, зменшуючи простої та втрати для бізнесу.

Підсумок
Чим більше інформації яка потрібна для забезпечення бізнес-процесів, обліку та продажів, тим з більшою ймовірністю підприємство перейде на послуги сервера. Безпека, економія, комфорт та швидкість роботи, являються головними факторами переходу. Статистика показує що сервер – це все ще технологія якою користуються не всі, але темпи росту аудиторії користувачів роблять очевидним той факт, що вектор руху заданий в сторону переходу з офісних «багатофункціональних» комп’ютерів на сервери в дата-центрах.

Майбутнє серверних  рішень
Назад

Залишились питання або хочете протестувати наші послуги?

Просто зв’яжіться із нашим менеджером

Зв’язатися з менеджером
Введіть ім'я домену у форму вище
Доменне ім'я може містити тільки букви чисел і дефіс!
Поле E-mail не може бути порожнім
Будь ласка, введіть коректну електронну адресу
Така E-mail адреса вже зареєстрована в нашій системі, оберіть, будь ласка, іншу
Поле пароль не може бути порожнім. Оберіть, будь ласка, складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Пароль занадто простий. Оберіть, будь ласка, більш складний пароль
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Угодою користувача.
Будь ласка, прочитайте та погодьтеся з Політикою конфіденціальності.
Невірний пароль
Поле E-mail не може бути порожнім
Вказаний E-mail не знайдено в нашій базі